PHOTO SHOOTING & VIDEO RECORDING TRENGRU

Bizler herbiri konusunda uzman fotoğrafçı ve film yapımcılarından oluşan tutkulu bir ekibiz ve uluslararası alanda hizmet veriyoruz.

Fotoğraf ve video alanında geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile birlikte size düğün, portre, ticari, ürün, mimari ve moda fotoğraçılığı hizmetlerinin yanında yine bu alanlarda ihtiyaç duyacağınız tüm video ve film hizmetlerini de vermekteyiz.

Amacımız fotoğrafçılık ve film yapımı konusundaki bilgi birikimi ve tutkumuzu size hayalinizdeki dijital görseller olarak sunabilmektir.

Sanatsal alanlardaki yaratıcığımızı teknik konulardaki mükemmeliyetçliğimizi ile biraraya getirerek ortaya koyduğumuz işlerde müşterilerimizin beklentilerini aşarken; bütçelerinin altında kalan projelere imza atıyoruz.
SHOOT &
RECORD

STORY
SHOOT &
RECORD

VIDEO
SHOOT &
RECORD

BLOG

Biraz ilhama mı ihtiyaç duyuyorsunuz ?

O zaman sizi Düğün Hikayeleri sayfamıza davet ediyoruz. Bu sayfada sabahın ilk saatlerinden gece sonuna kadar bir çok düğünün tüm detaylarını bulabileceksiniz. Eminiz size kendi düğününüz için bir çok konuda ilham verecek.

Ticari fotoğrafçılık ve video hizmetleri.

Firmanızın, ürünlerinizin hatta çalışma alanlarınızın ve çalışanlarınızın fotoğraflarına ihtiyaç duyduğunuzda size bu konuda uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Ayrıca kurumsal tanıtım videonuz konusunda da size hizmet vermekteyiz.

Düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz ?

Düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz ? Büyük gün yaklaşıyor ve düğün fotoğrafçınızı seçmenin vakti geldi. Fakat fotoğrafçınızı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda fikriniz yok mu ? O zaman bu yazı tam sizin için.